Sprawdź co w trawie piszczy na Twitterze Zainspiruj się na Instagramie Zobacz cenne materiały na Pinterest Porozmawiaj na Facebooku

Nowe starego początki...

autorstwa Cezarego Kujawa

Nowe starego początki...

Nie zwykłem się niepotrzebnie tłumaczyć bo i nie ma to większego sensu i jednocześnie do niczego nas nie zaprowadzi. Jednakże, od publikacji ostatniego wpisu minęło kilka ładnych miesięcy i wypadałoby coś napisać.

Co się stało ?

Życie drodzy Państwo. Dom, przeprowadzka, dziecko, przygotowania i wiele innych atrakcji spowodowały, że na niektóre rzeczy czas poświęcić trzeba było a na inne go najzwyczajniej w świecie zabrakło. Priorytety musiałem więc określić bardzo restrykcyjnie i wyszło tak jak wyszło. Jednakowoż nie chciałbym by sprawa którą zacząłem umarła śmiercią naturalną. Rad byłbym kontynuować jej istnienie.

Co się zmienia ?

Obecnie znajduję się w sytuacji, w której nadal dzieje się wiele rzeczy bardziej istotnych niż moje zapiski na blogu. Chciałbym jednak wrócić do pisania, gdyż wprowadza to pewien porządek myśli i skłania mnie do analizy obecnej sytuacji. Wiem jednak, że w formie w jakiej zacząłem prowadzić ten dziennik od początku, może być to niemożliwe. Oto więc kilka założeń startowych na najbliższy 2020 rok:

W duchu powyższych zasad, nie będę się rozgadywał. Ruszam do tworzenia.

Bywajcie,
Czarek

Jeśli uważasz, że to co przeczytałeś może przydać się innym,
udostępnij ten artykuł na Facebooku. Dzięki.

Opublikowano:

09.12.2019


Poprzedni:

Brian Tracy - Zjedz tę żabę


Następny:

Co masz zrobić dzisiaj, zrób jutro ?Jeśli Ci się podobało,
zapisz się do newslettera

 
informacje spis treści polityka prywatności